Dobre wieści dla miłośników wypoczynku na odkrytych pływalniach. Lubin przedłużył jednak termin zamknięcia basenu RCS do 11 września. Zmianie ulegną tylko godziny otwarcia, ale odkryty obiekt będzie cieszył lubinian jeszcze do niedzieli 11 września. Na koniec przewidziano sporo atrakcji. 

 

Niczym wyrok przesuwa się termin zamknięcia basenu RCS. Jeszcze  30 sierpnia twierdzono, że 4 września to ostatni dzień, gdy odkryty basen będzie funkcjonował. Prognozy pogody są jednak tak dobre, ze RCS postanowiło udostępniać odkrytą pływalnię do niedzieli 11 września.

– Od 5 do 11 września baseny będą czynne w skróconych godzinach tj. od 12:00 do 18:30. 10 września w sobotę baseny mają być nieczynne. Na 11 września w niedzielę, czyli ostatni dzień naszego wodnego sezonu na otwartym powietrzu przewidziane są imprezy niespodzianki na zakończenie lata. O szczegółach poinformujemy na początku przyszłego tygodnia. Zapraszamy na basen wszystkich mieszkańców Lubina i miast ościennych gdzie baseny zewnętrzne już nie funkcjonują – informuje Sabrina Trzeciak z działu marketingu RCS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę