“Stoper klubu z Lubina pożegna się KGHM Zagłębiem w Danii” – czytamy na stronie Przeglądu Sportowego. “Maciej Dąbrowski wystąpi w rewanżowym spotkaniu trzeciej rundy Ligii Europy z SonderjyskE, a następnie zostanie zawodnikiem Legii” – pisze dalej autor artykułu. Jeszcze przed pierwszym spotkaniem z Duńczykami trener Stokowiec nie chciał oficjalnie potwierdzać tej informacji. Nie ukrywał jednak, że brak Dąbrowskiego w szeregach KGHM Zagłębie Lubin będzie bolesny. 

 

Miedziowi swoje spotkanie rewanżowe z Duńczykami rozegrają 4 sierpnia. Mecz rozpocznie się o 19.15. Po nim Maciej Dąbrowski pożegna się z  KGHM Zagłębie Lubin. Na zasadzie transferu przejdzie do Legii Warszawa. Zgodnie z kontraktem warszawiacy zapłacili za lubińskiego stopera 300 tys. euro. Trener Miedziowych Piotr Stokowiec podczas konferencji prasowej 27 lipca nie potwierdzał tych informacji, ale nie ukrywał, że sytuacja może być bardzo trudna.

– Maciek na dzień dzisiejszy jest naszym zawodnikiem – mówił pierwszy trener Miedziowych – Jeśli okazałoby się, że Maciek od nas odchodzi byłaby to duża, duża strata i duży uszczerbek, który ciężko by było uzupełnić, jeśli tak się stanie. Na te sprawy nie mam wpływu. Budowaliśmy tę drużynę 2,5 roku i ciężko mi sobie wyobrazić drużynę bez Maćka, gdy już doszliśmy do tej optymalnej linii obrony. Jestem trenerem i mówię, że byłaby to niezwykle trudna sytuacja dla drużyny – mówił w ubiegłym tygodniu Piotr Stokowiec.dąbrowski Maciej

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę