Słońce, chmury i wiatr towarzyszył na zmianę biegaczom 56 biegu parkrun. Bieg rozpoczęto od wręczenia III nagrody w klasyfikacji rocznej dla Rafała Kulczyckiego. Otrzymał statuetkę parkrun oraz roczną prenumeratę czasopisma “Bieganie”.


Robert Marciniak, Darek Rudziewicz, Michał Kamiński, Ela Rudziewicz oraz Anna Miązek ustanowili swój rekord osobisty. Anna chyba przewidywała swój sukces bo przyniosła smaczne słodkości, za które podziękowali organizatorzy biegu.
Do parkrunowej rodzinki dołączyła Kasia Trzęsowska, która zajęła w kat. kobiet 6 miejsce oraz Kamil Kozubik na miejscu szesnastym. Witamy w klubie i zapraszamy na kolejne biegi.
Okres wakacji to czas, gdy często jesteśmy poza miejscem zamieszkania. Pamiętajmy, że w Polsce mamy na dzień dzisiejszy 34 lokalizacje, a na świecie 850. Tak więc gdziekolwiek jesteśmy zawsze w naszym zasięgu możemy znaleźć lokalizację, gdzie w każdą sobotę odbywają się biegi parkrun.
Jeśli dokonaliśmy jednorazowej rejestracji, możemy biegać na całym świecie a wyniki przyjdą na twój e-mail, który podałeś podczas rejestracji.
Organizatorzy życzą udanych wakacji, miłego wypoczynku i wielu spotkań na biegach parkrun.
Wszelkie informacje znajdziesz na stronie: www.parkrun.pl/lubin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę