Na nowe baseny w Lubinie przez pierwszy weekend, czyli od piątku 24 czerwca do niedzieli 26 czerwca przyszło około 4 000 osób. Wodnymi niecodziennymi atrakcjami cieszyły się zarówno dzieci, jak i dorośli. 

Frekwencja pierwszych słonecznych dni pokazała, że baseny odkryte w Lubinie były bardzo potrzebne. Przez ostatnie kilka lat lubinianie jeździli za przysłowiową miedzę. Odwiedzali sztuczne kąpieliska w Polkowicach czy Ścinawie. Teraz mogą zapraszać do siebie, a mają się czym pochwalić. Inwestycja, która jak dotąd pochłonęła 12 mln złotych robi wrażenie. Mnóstwo wodnych atrakcji począwszy od ślizgawek, poprzez fontanny aż po nazwaną już przez najmłodszych  bujającą “patelnię” przyciągnęło już tłumy. jak informuje Sabrina Trzeciak z RCS w Lubinie, przez niespełna trzy dni przez bramkę weszło prawie 4 tys. osób.

Przypominamy, że bilety są w jednej cenie dla dzieci i dla dorosłych to 8 zł za cały dzień. Po godzinie 16 za wejście płaci się już tylko 5 złotych. Taniej może okazać się, jeśli użytkownicy kupią karnety na baseny. Za 10 wejść zapłacą 70 złotych, za 20 120 zł. Ruszyła też sprzedaż internetowa, a szczegóły o niej można znaleźć na stronie www.rcslubin.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę