Na deskach sali kinowej CK Muza w Lubinie stanęło ponad 100 uczniów, którzy odebrali nagrody za szczególne osiągnięcia w nauce. Była to pierwsza uroczysta akademia przypominająca, że koniec roku szkolnego 2015/2016 tuż, tuż. 

Uczniowie szkół i placówek oświatowych z całego powiatu lubińskiego mieli dziś ( 20 czerwca) swój dzień. W CK Muza odbyła się uroczysta akademia, podczas  której ci najlepsi otrzymali nagrody i wyróżnienia przyznane przez poszczególne samorządy: Gminę Miejską i Wiejską Lubin oraz Starostwo Powiatowe. Patronat nad uroczystością objął starosta Adam Myrda, wójt Tadeusz Kielan  i prezydent Robert Raczyński.

Wyróżnieni uczniowie i ich rodzice nie kryli dumy.   Nagrody są miłym dodatkiem do zdobytej w ciągu roku wiedzy. Młodzi ludzie częściowo już mają  sprecyzowane plany na najbliższą przyszłość. – Chcę iść do gimnazjum nr 4 do klasy językowej. W sumie co w dalej przyszłości będę robiła to, jeszcze nie wiem. Plany na wakacje już są. Trochę pobędę  z rodzicami. Dużo czasu spędzę też ze znajomymi. Jak wypocząć przez wakacje? Myślę, że nie trzeba się stresować nową szkołą i nowymi kolegami. Na to przyjdzie czas – mówiła Natalia Świech, absolwentka SP 3, która odbierała w CK Muza nagrodę prezydenta Lubina.

Nagrody i wyróżnienia odebrało w CK Muza ponad 100 młodych ludzi. 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę