Biegaczy 52 biegu parkrun powitała słoneczna pogoda a organizatorzy przywitali debiutantkę p. Małgosię Głowacz, która bez trudu przebiegła dystans 5 km.

Wyróżniony dyplomem został Zdzisław Bortnik, który za sobą ma już 25 wolontariatów. To upoważnia do otrzymania za darmo specjalnej koszulki z Londynu.
Podczas biegu padły 3 osobiste rekordy: Rafał Kulczycki 18:32, Darek Rudziewicz 21:03 oraz Kamil Jarkowski. Warto podkreślić, że Kamila wynik z pierwszego biegu parkrun wynosił 28:48. W dniu dzisiejszym to już 23 bieg a jego wynik 24:50. Widać postępy no i tak trzymać panie Kamilu.
Dla wielu debiutantów dystans 5 kilometrów jest nie do pokonania. Przychodzą na biegi parkrun i po roku mówią: 5 km. to łatwizna, dlatego zachęcamy wszystkich początkujących przyjdźcie do nas dla zdrowia a zobaczycie że warto.
Za 2 tygodnie I urodziny parkrun. Trwają przygotowania. Są już puchary statuetki, nagrody, które czekają na uczestników. Nikt nie wyjdzie bez upominku zapewnia koordynator Andrzej Sowa. Więcej informacji można znaleźć na: www.parkrun.pl/lubin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę