Justyna i Magdalena, siostry pochodzące z Lubina postanowiły w nietypowy sposób spędzić część wakacji. Wybierają się na tygodniowy festiwal Sziget do Budapesztu. W tym celu wzięły udział w projekcie Sziget, który polega na wykonywaniu zadań, w zamian można wygrać atrakcyjne nagrody. Jedną z nich jest bezpłatny pobyt w luksusowym hotelu wraz z pełnym wyżywieniem.

 

Czas na wykonanie misji miały do końca maja. Zadania nie były stricte związane z muzycznym charakterem festiwalu. Wśród nich można było znaleźć wizytę w rozgłośni radiowej i opowiedzenie o festiwalu i projekcie. Ciekawą misją było stworzenie logo festiwalu z 1000 foremnych kostek lodu.

sziget-041-signOstatnim zadaniem jakie pozostało lubiniankom, było zachęcenie 24 osób do przebiegnięcia 1 km ze specjalnie przygotowanym zniczem “olimpijskim”. “Przygotowania do festiwalu są jak przygotowania do olimpiady, stąd też symbolika znicza i forma sztafety. Wybór padł na parkrun, który akurat obchodził swój jubileusz (50 bieg – red.),a dla nas jest to ostatnie zadanie i będzie to dobra okazja, żeby poprosić znajomych i uczestników biegu o pomoc.” – mówiła jedna z sióstr. Ostatecznie zadanie zostało wykonane, a uczestnicy jubileuszowego biegu z chęcią pomogli w realizacji misji.

Zebrane za misje punkty pozwolą zając jak najwyższe miejsce i mieć jak najlepsze nagrody.

Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na stronie szigetfest.pl

Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z wykonanej misji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę