Jubileuszowy 50 bieg parkrun połączono z obchodami Dnia Dziecka, na który przybyło ponad 80 osób, w tym prawie 20 dzieci, które z radością pokonały, w niesamowitym tempie, skrócony parkrunowski dystans.

Na mecie na maluchów czekały okolicznościowe dyplomy i słodycze. Zostali zaproszeni na urodzinowy bieg parkrun gdzie dla wszystkich czekać będą upominki od sponsorów.

Wśród gości przybył do Lubina Bartłomiej Majchrzak z Wrocławia, który ma za sobą 66 biegów, Michał Kamiński debiutant, Michał Sygnatowicz, Bartłomiej Sygnatowicz, Zbigniew Jarkowski, Grażyna Jarkowska, Martyna Marciniak, Bianka Werner, Barbara Werner, Natalia Kobusiewicz, Wiktor Matysiak, Lilia Matysiak oraz Teresa Kozłowska. Gratulujemy właściwej decyzji. Jesteście przyjęci do parkrunowej rodziny – mówił dyrektor biegu Zdzisław Bortnik.

Nowi  rekordziści, którzy pokonali siebie to 14 osób. Wielkie gratulacje. Wyniki można zobaczyć na www.parkrun.pl/lubin.

Po biegu odbyła się część oficjalna. Wyróżniony został Robert Kapiec, który do tej pory nie opuścił żadnego biegu, a tym samym otrzymał pamiątkowy dyplom i możliwość zamówienia koszulki za darmo z Londynu.

Podsumowano 50 bieg parkrun Lubin, który ma zarejestrowanych ponad 400 uczestników. Do dnia dzisiejszego pokonali 9215 km. Wzięło udział 1843 biegaczy.

Rekordzistką jest Anna Zaczyńska z wynikiem 21:30 a wśród mężczyzn najlepszym okazał się Tobiasz Belgrau z czasem 17:32.

Przed nami za trzy tygodnie urodzinowy bieg – mówi koordynator parkrun. Wtedy będzie się działo. Tort będzie miał ponad 3 m2. oraz wiele innych atrakcji dla uczestników, dlatego zapraszamy wszystkich do udziału.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę