Na 49 parkrun do Parku Wrocławskiego przybyło ponad 50 biegaczy i wolontariuszy. Zadebiutował Przemysław Januchta, który w swojej kategorii na metę przybył jako pierwszy w czasie 22:48 i jak wspomniał nie jest to jego ostatnie słowo.

Zwycięzcami została Renata Jędrasiak oraz Rafał Kulczycki a 11 osób poprawiło swój rekord. Są to: Rafał Kulczycki, Jasiek Rudziewicz, Radosław Sutor, Renata Jędrasiak, Mirosław Szymonek, Ela Rudziewicz, Katarzyna Skrzypecka, Joanna Banaś, Anita Pieńko, Elżbieta Palej oraz Małgorzata Sutor. Jak widać trening czyni mistrza.
Przed nami 50 bieg oraz bieg dla dzieci do lat 12 z okazji Dnia Dziecka. Dodatkowo został z tej okazji ogłoszony konkurs plastyczny pod nazwą “Mój parkrun” a nagrodami są zegarki sportowe oraz specjalne koszulki parkrun. Zachęcamy dzieci do udziału (szczegóły na stronie: parkrun Polska).
Trwają przygotowania do jubileuszowego 50 biegu. Będzie tort, napoje i słodycze.
Organizatorzy zapraszają sympatyków biegania oraz wszystkich, którzy chcą spędzać czas na świeżym powietrzu w miłym towarzystwie.
Parkrun Lubin to bieg na dystasie 5 km z pomiarem czasu organizowany co tydzień przez cały rok w każdą sobotę. Udział w biegu jest bezpłatny ale wymagamy wcześniejszej rejestracji i wydrukowanie oraz przynoszenia ze sobą nadanego Kodu Uczestnika. Rejestrujemy się tylko raz a potem możemy biegać na całym świecie. Uczestnicy mogą również maszerować, truchtać. Nie koniecznie muszą pokonać dystans 5 km.
Mile widziane są osoby z niepełnosprawnością ruchową na wózkach jak również rodzice ze swymi pociechami w wózkach – dodaje koordynator Andrzej Sowa.
A więc do zobaczenia w najbliższą sobotę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę