51 zawodników i zawodniczek, wzięło udział w I Strzeleckich Mistrzostwach Gminy Lubin o Puchar Wójta Tadeusza Kielana. Wystartowało 16 reprezentacji sołectw i jedna ekipa, reprezentująca Urząd Gminy i to ta ostania wygrała zawody.

Zwycięską drużynę tworzyli Wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan oraz Andrzej Jakimiak i Krzysztof Szabat. Łącznie uzyskali 253 punkty.

Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Osieka w składzie: Piotr Wojciechowski, Julian Wojciechowski i Martyna Ćwierz z wynikiem 244 punktów. Trzecie miejsce wystrzelała drużyna Księginice II – 241 punktów, w skład której weszli sołtys Krzysztof Lewicki, Henryk Nagaj oraz Damian Wójcicki.

Turniej rozegrany został na strzelnicy sportowej „Przylesie” w Lubinie. Celem zawodów było wyłonienie dwóch drużyn Gminy Lubin na Strzeleckie Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego.

Zawodnicy oddawali strzały z karabinu kbks (przy zamkniętych przyrządach celowniczych) z odległości 50 m. Turniej zakończył się wspólnym ogniskiem.